Prekės

Разделы профиля

Profilinės pertvaros yra gaminamos iš atitinkamai išpjautų aliuminio profilių, kurie juos sujungus, suformuoja rėmą. Kliento pageidavimu galima pagaminti horizontalias ir vertikalias skerses. Elementai tarpusavyje sujungiami įdėtinėmis detalėmis. Ertmė tarp profilių yra užpildoma stiklu arba nepermatomomis plokštėmis, skardos lakštais.

Profilinės pertvaros yra skirstomos į priešgaisrines ir nepriešgaisrines pertvaras.

Priešgaisrinės pertvaros yra gaminamos iš ugniai atsparių profilių ir užpildomos ugniai atspariais stiklais arba ugniai atspariais aklinais užpildais. Konstrukcijų priešgaisringumas, atsižvelgiant į naudojamus profilius ir užpildus, gali atitikti EI30, EI60 klasifikavimą (skaičiai rodo kiek minučių konstrukcija gali išlaikyti gaisro plėtimasi į vidaus patalpas).

Nepriešgaisrinės pertvaros yra šaltų aliuminio profilių ir užpildomos 6 mm saugiu stiklu, stiklo paketu arba aklinu užpildu.

Pagal kliento pageidavimą į pertvaras gali būti įmontuotos varstomos dalys (durys, langai). Durys standartiškai komplektuojamos: dviejų kilpų vyriai, nulenkiamos nerūdyjančio plieno rankenos, vieno taško spyna, rakinimo cilindras. Pagal reikalavimą gali būti naudojama ir kita durų furnitūra. Durų apatinė dalis yra sandarinama šepetėliu. Durims, kurios turi būti atsparios dūmų praleidimui, yra montuojamas automatiškai nusileidžiantis slenkstis ir durų pritraukėjas.